Pouta na nohy

Častou BDSM pomůckou jsou pouta, kterými spolehlivě a jednoduše partnera znehybníte, nebo ho k čemukoli připoutáte. Obchod nabízí široký sortiment pout. Pouta jsou širší, vyrobená z pravé kůže a zevnitř často doplněna měkkou vrstvou oddalující otlačení.

 

Nejprodávanější

380
4951380495

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • pouta na nohy cerna Vyrobeno v ČR Kód: 1204
  Momentálně nedostupné Značka: Blackred

  Pouta jsou kvalitně vyrobena z černé pravé kůže a podložena černou plstí k pohodlnému delšímu spoutání. Jsou určena pro obvod 21 až 27cm. Přiložené karabiny jsou na poutech využity pro variabilitu připnutí k posteli či čemukoliv jinému.

  380 Kč
 • pouta na nohy cernocervena Vyrobeno v ČR Kód: 1203
  Momentálně nedostupné Značka: Blackred

  Pouta jsou kvalitně vyrobena z černé kůže a podložena červenou plstí k pohodlnému delšímu spoutání. Jsou určena pro obvod 21 až 27cm. Přiložené karabiny jsou na poutech využity pro variabilitu připnutí k posteli či čemukoliv jinému.

  380 Kč
 • pouta na nohy cervena Vyrobeno v ČR Kód: 1202
  Momentálně nedostupné Značka: Blackred

  Kompletně červená pouta jsou kvalitně vyrobena z pravé kůže a podložena plstí k pohodlnému delšímu spoutání. Jsou určena pro obvod 21 až 27cm. Přiložené karabiny jsou na poutech využity pro variabilitu připnutí k posteli či čemukoliv jinému.

  380 Kč
 • pouta na nohy cervenocerna Vyrobeno v ČR Kód: 1201
  Momentálně nedostupné Značka: Blackred

  Pouta jsou kvalitně vyrobena z červené pravé kůže a podložena černou plstí k pohodlnému delšímu spoutání. Jsou určena pro obvod 21 až 27cm. Přiložené karabiny jsou na poutech využity pro variabilitu připnutí k posteli či čemukoliv jinému.

  380 Kč
 • pouta na nohy s kovanim Kód: 1205
  Momentálně nedostupné Značka: Rimba

  Tyto jednoduchá pouta jsou robusně zhotovena a i přes svůj štíhlý vzhled jou velmi pevná. Praktické přínání je snadné a rychlé zacvaknutím přiložených karabinek. 

  495 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem